Inżynier Budowy w Biurze Technicznym - S74
  • Opatów
Opatów, Opatów, Województwo świętokrzyskie, Polska
Aldesa Polska
2. 6. 2024

Aldesa Polska to firma w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim od 2007 roku. Specjalizujemy się w budownictwie infrastrukturalnym, energetycznym, przemysłowym, odnawialnych źródłach energii oraz budownictwie użyteczności publicznej. Kluczem do naszego sukcesu jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku. Trafny dobór realizowanych projektów oraz ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań pozwalają nam tworzyć wartość dodaną na każdym projekcie, oferując wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój Zakres Obowiązków:

  • Współpraca z personelem kontraktowym – Zarządzanie i koordynacja dokumentacji technicznej.
  • Przygotowanie korespondencji technicznej – Współpraca z projektantem, klientem, inżynierem kontraktu oraz organami administracji publicznej.
  • Przygotowywanie raportów – Sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów z postępu prac.
  • Analiza dokumentacji projektowej – Dokładna analiza dokumentacji oraz ofert pod kątem ich zgodności i kompletności, tworzenie zestawień porównawczych.
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji – Monitorowanie zgodności dokumentacji projektowej z prowadzonymi pracami budowlanymi oraz zarządzanie korespondencją z biurem projektowym.
  • Rozliczanie wykonanych prac – Kontrola i rozliczanie wykonanych prac budowlanych pod nadzorem przełożonego.

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie – Wyższe w dziedzinie budownictwa.
  • Doświadczenie – Minimum 1 rok pracy przy projekcie budowlanym (doświadczenie przy projekcie infrastrukturalnym będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość narzędzi – Biegła znajomość MS Office i CAD (znajomość MS Project i Norma będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętności interpersonalne – Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Organizacja pracy – Dobre umiejętności organizacyjne.
  • Dodatkowy atut – Znajomość procedur administracyjnych w budownictwie.

To Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy – Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów.
  • Atmosfera pracy – Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
  • Pakiet świadczeń – Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Wynagrodzenie – Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Opatów
  • Inżynier Opatów
  • Opatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851