Inżynier budowy / Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi przewierty HDD, przeciski, mikrotunele zatrudni na stanowisku:

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie
OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie ofert sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie kontraktów,
  • Analiza dokumentacji technicznej i geologicznej,
  • Nadzór brygad wiertniczych nad realizowanymi projektami,
  • Logistyczne zarządzanie procesami budowlanymi,
  • Kierowanie i kontrola prac brygad roboczych,
  • Opracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budów,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami,
  • Wsparcie pracy kierownika wiertni.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu,
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (technicznego).

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,
  • Po opanowaniu specyfiki pracy możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych,
  • Pakiet medyczny.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 795
20 210