Inżynier Budowy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja pracy podwykonawców,
  • Nadzór nad zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • Odbiór robót wykonanych przez podwykonawców,
  • Dbałość o standardy BHP,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie bieżącej analizy postępu wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub w trakcie studiów,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość udziału w prestiżowych i ciekawych inwestycjach,
  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, obiady, dofinansowanie nauki języków obcych).

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238