Inżynier budowy - praca stacjonarna (mile widziani studenci)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Abakon BD
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko - Inżynier budowy
Miejsce pracy – Warszawa
Zakres obowiązków
• Obsługa Inwestora (doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań, bieżąca konsultacja podczas budowy)
• Przygotowanie rysunków wykonawczych
• Zamawianie materiałów na budowę
• Współpraca z firmami wykonawczymi
• Kontrola i nadzór nad postępem prac oraz ich jakością
• Wykonywanie obmiaru i przedmiaru robót budowlanych
• Współpraca z biurem projektowym
• Wspomaganie kierownika budowy
Wymagania
• Ukończone studia kierunkowe lub w trakcie
• Znajomość programu Auto-Cad
• Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
• Umiejętność działania pod presją czasu, orientacja na ciągły rozwój
• Prawo jazdy kat. B
• Otwartość w kontaktach z ludźmi
Oferujemy
• Pracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B
• Pracę na miejscu, bez delegacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz posiadanych umiejętności
• Elastyczne godziny pracy
• Ciekawą ścieżkę rozwoju
• Możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
• Mentoring kierownictwa w każdym momencie
• Pozytywną atmosferę pracy
• Możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacji

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584