Inżynier Budowy - mostowy / torowy / teletechniczny / SRK
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Trakcja S.A.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w bieżących obowiązkach wynikających z etapu zaawansowania prac na kontakcie.
  • Monitorowanie terminowości dostaw materiałów, kontrola zgodności z harmonogramem i dokumentacją techniczną.
  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad realizacją robót przez podwykonawców i w siłach własnych.
  • Uczestnictwo w pracach związanych z wycenami robót dodatkowych oraz ofertowych.
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo.
  • Jesteśmy otwarci na rozmowy z osobami w trakcie studiów, które chcą łączyć edukację z pracą na kontrakcie.
  • Znajomość programów AutoCAD, NormaPRO, pakietu MS Office - wraz z MS Excel - konieczne w codziennej pracy.
  • Zaangażowanie w obowiązki i kreowanie pozytywnej atmosfery w Zespole - must have :)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Budowy w jednej ze wskazanych branż: teletechniczna, SRK, mostowa, torowa.

Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Szczecin
  • Inżynier Szczecin
  • Inżynier oprogramowania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190