Inżynier budowy / Kierownik robót
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Construction World sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Prężnie rozwijająca się na rynku wrocławskim firma budowlana poszukuje kandydata na stanowisko: inżynier budowy/kierownik robót (w zależności od doświadczenia i umiejętności - dopasowanie stanowiska i wynagrodzenia).
Opis stanowiska
  • nadzór nad robotami budowlanymi (prace wykończeniowe, prace murarskie),
  • odbiór jakościowy prac przed zgłoszeniem ich do odbioru Inspektorowi Nadzoru,
  • bieżąca koordynacja prac na budowie, w tym również pod kątem BHP,
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów realizowanych prac,
  • doraźnie - zakup materiałów budowlanych (aby zachować ciągłość pracy pracowników),

Wymagania
  • mile widziane doświadczenie,
  • ukończone (lub w trakcie) studnia na kierunku budownictwo,
  • dobra organizacja pracy,
  • biegłość w obsłudze komputera i programów typu Autocad,
  • umiejętność pracy z ludźmi.

Oferujemy
  • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, ale i zaradności, zaangażowania i umiejętności,
  • premie po zakończeniu kontraktu,
  • praca zapewniająca rozwój w szerokim zakresie (firma realizuje szeroki zakres prac, od konstrukcyjnych po wykończeniowe),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, inne - w razie potrzeby np. samochód, odzież robocza itp.)

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588