Inżynier budowy - Kierownik budowy
  • Suszec
Suszec, Suszec, śląskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
  • organizacja pracy poszczególnych zespołów w zakresie jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót i ich rozliczanie
  • analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług i bieżące monitorowanie dostaw
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • umiejętność koordynowania zadań w procesie budowlanym
  • preferowane doświadczenie przy realizacjach obiektów kubaturowych budownictwa ogólnego, przemysłowego
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizacja dużych kontraktów w kraju i za granicą
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Praca Suszec
  • Kierownik Suszec
  • Inżynier Suszec
  • Suszec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544