Inżynier budowy
  • Płock
inżynier budowy
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Chcesz dołączyć do zespołu dynamicznie rozwijającej się firmy i być częścią interesujących projektów inwestycyjnych?

Aplikuj! Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego inżynieryjnego, kierunek budownictwo
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub na stanowisku technicznym związanym z pracą w branży przemysłowej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w godzinach 6:00-14:00
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zadania

  • kierowanie zespołem pracowników przy utrzymaniu i remontach
  • zarządzanie siłami własnymi i podwykonawcami
  • koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • ścisła współpraca z kierownikiem

  • Praca Płock
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567