Inżynier Budowy (dział techniczny/branża konstrukcyjno-budowalna/perony/mostowa/drogowa/torowa)
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
Trakcja S.A.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót w zakresie realizacji procesu produkcji;
  • Przygotowywanie sprzedaży do Zamawiającego;
  • Rozliczanie podwykonawców, usługodawców, dostawców;
  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych;
  • Przygotowanie i archiwizacja zleceń na realizację badań laboratoryjnych i prac geodezyjnych w ramach Kontraktu, w tym kontrola obiegu dokumentów;
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej;
  • Opracowywanie wniosków materiałowych;
  • Przygotowywanie harmonogramów robót, udział w przygotowaniu budżetu;
  • Udział w procesie przygotowania produkcji, w tym kontraktacji podwykonawców i dostawców materiałów;
  • Sporządzanie korespondencji kontraktowej;
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, dokumentów niezbędnych w procesie realizacji Kontraktu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Minimum rok doświadczenia w realizacji kontraktów budowlanych na stanowisku o zbliżonym charakterze zadań;
  • Wiedza branżowa, znajomość procedur kontraktowych;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem​;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Ukierunkowanie na cele.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy realizacji kontraktów budowlanych infrastrukturalnych.

To oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Stargard
  • Inżynier Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045