Inżynier budowy ds. rozliczeń
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
17. 10. 2024

23_4351161

Obowiązki

  • przygotowywanie certyfikatów płatności dla Podwykonawców,
  • rozliczanie Podwykonawców (w tym obciążenia i refaktury) wraz z pozyskiwaniem wymaganych oświadczeń i dokumentów,
  • weryfikacja i dekretacja faktur przy zaangażowaniu IB, KRB, KRS, KRE, KB,
  • przygotowanie sprzedaży do Inwestora przy zaangażowaniu IB, KRB, KRS, KRE, KB,
  • przygotowanie i sprawowanie kontroli nad budżetem w porozumieniu z Dyrektorem Projektu,
  • rejestrowanie gwarancji,
  • zakładanie i prowadzenie rejestru rezerw.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego - inż./mgr, preferowany kierunek budownictwo
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomości obsługi komputera - MS Office, AutoCad,
  • znajomości rynku budowlanego w zakresie producentów/dostawców materiałów i usługodawców/podwykonawców oraz poziomów cenowych,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i analitycznych.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet Benefitów m.in karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776