Inżynier Budowy ds. Rozliczeń
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Spravia sp. z o. o.
7. 9. 2024

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu w procesie przetargowym mającym na celu wyłonienie podwykonawców
  • Analizy kosztowe i porównawcze na potrzeby KK
  • Obmiarowanie i przeliczanie ilości robót, niezbędne do wprowadzenia ich do umów i rozliczeń
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy
  • Obsługa aplikacji rozliczeniowych i oprogramowania CAD
  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa prac wykonanych bezpośrednio na placu budowy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość oprogramowania (Excel, AutoCad)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia potrzebnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Pracę bez wyjazdów delegacyjnych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej renomie
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy
  • Komplet niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania obowiązków
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych lub dofinansowywanych przez firmę
  • Pakiet opieki medycznej Medicover
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Posiłki regeneracyjne
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Upominek świąteczny
  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584