Inżynier Budowy ds. Instalacji Mechnicznych - rekrutacja online
  • Nysa
Nysa, Nysa, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier Budowy ds. Instalacji MechnicznychMiejsce pracy: Nysa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad prawidłową realizacją prac wykonywanych na budowie z zakresie instalacji mechanicznych;
  • dbanie o terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
  • prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg. zawartych umów;
  • analizowanie dokumentacji technicznej i projektowej;
  • przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych;
  • wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • czynny udział w przeglądach nadzoru inwestorskiego.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW);
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii;
  • pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB);
  • atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.

  • Praca Nysa
  • Inżynier Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392