Inżynier Budowy ds. Elektrycznych - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier Budowy ds. ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych, kosztorysów oraz przedmiarów robót;
  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert podwykonawców;
  • Koordynacja prac oraz bieżąca kontrola terminowości i jakości robót związanych z instalacjami elektrycznymi, teletechnicznymi oraz automatyki;
  • Nadzór nad podwykonawcami;
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe na kierunku elektrotechnika lub pokrewne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowach;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Zakwaterowanie w miejscu pracy.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544