Inżynier Budowy ds. AKPiA
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Firma z branży Inżynieryjnej
2. 10. 2024

Dla naszego Klienta, działającego w branży inżynierskiej i wykonującego prace związane z automatyką przemysłową, elektroenergetyką oraz budową systemów lotniskowych i logistycznych poszukujemy kandydata na stanowisko:
Inżynier budowy
Lokalizacja: Płock
Zakres obowiązków:
Nadzór nad wykonaniem prac na budowie w tym prac podwykonawców podczas realizacji kontraktu
Aktualizacja budżetu oraz harmonogramu powierzonego obiektu (weryfikacja kosztów poniesionych, planowanie kosztów i przychodów)
Nadzór nad wykonaniem i prowadzeniem dokumentacji związanej z realizacją budowy
Nadzór nad zamówieniami materiałów i usług
Udział w naradach i odbiorach inwestycji
Udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami
Kontrola zasad bezpieczeństwa robót przy wsparciu służb BHP
Raport do przełożonego z postępów wykonania prac
Pracodawca oczekuje:
Wykształcenie techniczne wyższe (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy w branży gaz, ropa, chemia lub woda
Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych
Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV grupa 1
Pracodawca oferuje:
Realizację ambitnych i ciekawych projektów
Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez podlinkowany formularz zgłoszeniowy: https://halfingpetersen.recruitify.ai/job/2d594093-8267-4c87-bafd-ca5d9e0e88fd?dschid=true

  • Praca Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Płock
  • Specjalista ds. finansów Płock
  • Pracownik ds. administracji Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116