Inżynier budowy
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie rysunków wykonawczych
  • współpraca z firmami podwykonawczymi
  • zamawianie materiałów na budowę
  • kontrola postępu i jakości prac
  • wykonywanie obmiaru i przedmiaru robót budowlanych
  • współpraca z biurem projektów

WYMAGANIA:
  • doświadczenia w pracy na budowie (mile widziane)
  • ukończone studia kierunkowe (lub w trakcie)
  • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • znajomości programu Auto-Cad
  • otwartości na klienta

OFERUJEMY:
  • praca na podstawie umowy B2B/umowy zlecenia
  • pracę na miejscu, bez delegacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • ciekawą ścieżkę rozwoju wraz z możliwością stworzenia własnego zespołu
  • możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075