Inżynier budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu w nadzorze i realizacji kontraktu
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Kontakt z Klientem w celu ustalenia działań
  • Raportowanie postępów realizowanych inwestycji
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu
  • Ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w realizacje
  • Opiniowanie rozwiązań technicznych
  • Koordynacja dostaw materiałów
  • Weryfikacja dokumentacji odbiorowej

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie nadzoru realizacji zleceń w branży OZE
  • Znasz branżę fotowoltaiczną
  • Jesteś staranny/a i dokładny/a przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Jesteś samodzielny/a w działaniu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B. i jesteś gotowy/a do podroży służbowych
  • Posiadasz uprawnienia SEP E i D
  • Masz doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy

Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064