Inżynier Budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Jesteś absolwentem studiów technicznych? Chcesz współpracować z firmą o ugruntowanej pozycji, prężnie rozwijającej się, inwestującej w swoich pracowników? Nie czekaj, aplikuj do nas już teraz! Praca marzeń czeka tuż za rogiem.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne/mechaniczne)
  • umiejętność korzystania z oprogramowania: Autocad, MS Office
  • zorganizowanie, pracowitość i komunikatywność
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • samochód służbowy

Zadania

  • współpraca z kierownikiem projektu i zespołem projektowym w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, dokumentacją techniczną oraz zaplanowanym harmonogramem
  • nadzorowanie terminowości i jakości prac wykonywanych przez podwykonawców
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do realizacji prac oraz nadzór nad jej akceptacją
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji inwestycyjnej w zakresie powierzonych obowiązków
  • monitorowanie harmonogramu robót oraz przygotowywanie raportów z postępu prac
  • koordynacja oraz przygotowanie materiałów do dokumentacji powykonawczej związanej z budową

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584