Inżynier Budowy
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, mazowieckie, Polska
Czan Sp z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

CZAN jest rodzinną firmą deweloperską. Od 1995 roku specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską realizującą nasze inwestycje na najwyższym poziomie. Szukamy osób ambitnych, chętnych wyzwań oraz rozwoju.

Opis stanowiska
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż w budownictwie przemysłowym;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • koordynacja projektowa oraz prawidłowy obieg dokumentów;
  • codzienna współpraca z Kierownikiem budowy;
  • sporządzanie oraz nadzór nad archiwizowaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowy;
  • przygotowywanie protokołów i uzgadnianie ich z Kierownikiem budowy;
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;

Wymagania
  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • doświadczenie na budowie min. 2 lata;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę przy interesujących projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Garwolin
  • Inżynier Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584