Inżynier budowy Busko Zdrój
  • Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Busko-Zdrój, Świętokrzyskie, Polska
"Budwoj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandyta
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Opracowanie raportów z postępu prac budowy i raportowanie do przełożonego
  • Przygotowanie i rozliczanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • Koordynacja i rozliczanie prac podwykonawców, brygad roboczych i branżowych
  • Obsługa bieżąca potrzeb budowy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (mile widziane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi programami komputerowymi (Office - Excel, AutoCad itp)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność,

OFERUJEMY:
  • Stałą pracę w stabilnej firmie z 29 letnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie doświadczenia i uprawnień budowlanych
  • Realizację interesujących projektów o szerokim zakresie technicznej złożoności
  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Praca Busko-Zdrój
  • Inżynier Busko-Zdrój
  • Busko-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714