Inżynier Budowy Branży Geotechnicznej - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Budowy Branży Geotechnicznej, która dołączy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Inżynier Budowy Branży GeotechnicznejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizacja prac  wraz  z kontrolą i nadzorem nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie robót z godnie z przepisami BHP i dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy,
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,
  • Raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Współpraca z Biurem Technicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne na kierunku: budownictwo lub pokrewnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży geotechnicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość, Komunikatywność,
  • Prawo jazdy w kategorii B,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699