Inżynier Budowy - branża mostowa / torowa​ / konstrukcyjno-budowlana
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, śląskie, Polska
Trakcja S.A.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami prawa budowlanego;
  • Analiza dokumentacji technicznej i organizacyjnej;
  • Sporządzanie raportów z postępu robót i zaawansowania finansowego;
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi, podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami;
  • Kontrola i planowanie robót, w tym harmonogramowanie;
  • Planowanie i kontrola dostaw urządzeń i materiałów oraz monitorowanie jej zgodności z harmonogramem i dokumentacją;
  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej;
  • Weryfikacja certyfikatów i świadectw zgodnie z przepisami;
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych i sprawozdań;
  • Prowadzenie korespondencji i przygotowywanie protokołów odbiorowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej;
  • Nadzór nad jakością robót i dokumentacją techniczną;
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej, odbiorowej i korespondencji;
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku budowlanym lub studenci ostatniego roku​;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Dobra znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office;
  • Biegłe czytanie dokumentacji technicznej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, operatywność, systematyczność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Budowy (mostowy / torowy / kubaturowy);
  • Dobra znajomość programów MS Project;
  • Znajomość procedur kontraktowych FIDIC.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).

  • Praca Skoczów
  • Inżynier Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190