Inżynier budowy (branża mechaniczna, budowlana, sanitarna) - Olefiny III
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317138

Obowiązki

  • udział w planowaniu realizacji zadań,
  • organizowanie i nadzorowanie pracy brygad zgodnie z przepisami bhp i ppoż,
  • kontrola jakości, dbałość o terminowość i stan zaawansowania robót budowlanych przez podległy zespół, zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną,
  • raportowanie wykonania planów do przełożonego,
  • kontrola wyposażenia pracowników w odzież ochronną i sprzęt ochrony osobistej,
  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, wyposażenia technicznego i narzędzi,
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji pracowniczej, uwzględniającej czas pracy, godziny nadliczbowe, urlopy wypoczynkowe,
  • nadzorowanie podległych pracowników w zakresie wykonywania czynności zgodnie z systemem Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mechanika, konstrukcje stalowe, inżynieria środowiska),
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracowników na budowach lub w warsztatach,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość MS Excel,
  • znajomość MS Project – mile widziane
  • znajomość języka angielskiego – st. komunikatywny,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle rafineryjno – petrochemicznym.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy przy realizacji strategicznego projektu Spółki,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Deweloper budowlany Płock
  • Rzeczoznawca budowlany Płock
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567