Inżynier Budowy - branża budowlana, roboty kubaturowe
  • Strzegom
Strzegom, Strzegom, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Mosty Łódź S.A.
2. 9. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres zadań:

  • pełnienie funkcji inżyniera budowy - branża budowlana, roboty kubaturowe,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem,

  • przygotowanie przedmiarów robót,

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,

  • bieżąca kontrola stanu BHP,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • współpraca z przedstawicielami inwestora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (kierunek - budownictwo),
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej oraz posługiwanie się harmonogramem,
  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok),
  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania pracą podwykonawców i sił własnych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • interesującą pracę na ciekawych kontraktach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Strzegom
  • Inżynier Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544