INŻYNIER BUDOWY
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
P.R.B. ZAWISZA
6. 9. 2024

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Zawisza” Sp. z o.o. w Radomiu poszukuje do pracy Inżyniera budowy z udokumentowanym doświadczeniem.
Zakres obowiązków
wsparcie kierownika budowy / kierownika robót w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
kontrola jakości i terminowości robót
analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług
bieżące monitorowanie dostaw w ujęciu ilościowym i jakościowym
analiza porównawcza przyjętych ofert dostaw materiałów i usług
nadzór i współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót, utrzymania reżimów i standardów jakościowych oraz rozliczeń
prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległych pracowników
Nasze wymagania
ukończenie wyższej uczelni technicznej w zakresie budownictwa, kierunek: konstrukcje budowlane, technologia i organizacja budownictwa, budownictwo ogólne lub podobne
dyspozycyjność i zaangażowanie
umiejętność pracy zespołowej
dobra organizacja pracy
sumienność w wykonywaniu zadań
duża motywacja i chęć do pracy
obsługa programów, word, excel
Oferujemy
umowę o pracę
możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego
stabilne warunki zatrudnienia
konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Praca Radom
  • Inżynier Radomin
  • Inżynier Radom
  • Inżynier oprogramowania Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584