Inżynier budowy
  • Świecie
Świecie, Świecie, kujawsko-pomorskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Świecie
Pracodawca
Dodano
22.05.2024
Numer referencyjny
8756_6977

lokalizacja budów: woj. kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy - Inwestorem,
  • Bieżąca koordynacja prac prowadzonych przez podwykonawców pod kątem terminowości, jakości i ilości a także zgodności z projektem,
  • Rozliczanie firm podwykonawczych,
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Zamawianie materiałów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub studenci ostatnich lat,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Gwarantujemy:

  • Praca na budowach w woj. kujawsko-pomorskim, bez wyjazdów w delegacje,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w formie B2B,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Możliwość zbierania stażu do uprawnień,
  • Spotkania integracyjne,
  • Pracę w życzliwej, wspierającej atmosferze,
  • Auto służbowe - do uzgodnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne oraz premie za zrealizowaną budowę.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Inżynier Budowy - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471