Inżynier budowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
STE Capital Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która poszukuje Inżyniera Budowy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją projektów budowlanych, zapewnienie zgodności z wymaganiami technicznymi oraz terminowością wykonania prac.
Obowiązki:
- Nadzór nad realizacją projektów budowlanych, w tym zarządzanie zespołem budowlanym i koordynacja działań podwykonawców,
- Współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,
- Zapewnienie zgodności prac z dokumentacją projektową, normami oraz przepisami bezpieczeństwa,
- Monitorowanie postępów prac i raportowanie bieżących wyników,
- Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji w zakresie technicznym i organizacyjnym,
- Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo,
- Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość zagadnień związanych z budownictwem mieszkaniowym,
- Znajomość przepisów budowlanych oraz norm technicznych,
- Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności komunikacyjne,
- Umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji pod presją czasu,
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość obsługi programów AutoCAD oraz pakietu MS Office.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,

Jeśli jesteś Inżynierem budowy , gotowym na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy przyszłość.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest STE Capital Sp. z o.o., ul. Kotańskiego 4; 10 – 116 Olsztyn. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Olsztyn
  • Inżynier Olsztyn
  • Inżynier oprogramowania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072