Inżynier Budowy
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Murapol Venture Partner SA
29. 3. 2024

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym / ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich
  • znajomość przepisów prawa budowlanego mile widziana
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Chorzów
  • Inżynier Chorzów
  • Inżynier oprogramowania Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551