Inżynier budowy
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Wykonawca robót budowalnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Poznań / Toruń / Grójec

Obowiązki:

  • Współpraca w koordynacji prac na budowie
  • Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych (kontakt z dostawcami i podwykonawcami)
  • Przygotowanie harmonogramu prac i dostaw
  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Znajomość MS Office i AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków)

Numer kontaktowy:

Poznań 577672323

Toruń 574778917

Grójec 574778909

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Toruń
  • Inżynier Toruń
  • Inżynier oprogramowania Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567