Inżynier Budowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • Sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • 6 miesięczne doświadczenie na danym stanowisku
  • Od aplikantów wymagamy ukończonego minimum trzeciego roku studiów inżynierskich/ magisterskich, umożliwiamy pracę podczas ostatniego roku studiów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja własnej pracy
  • Systematyczność, dokładność
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544