Inżynier Budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SKY ESTATE Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie wykonawców na usługi realizowane na obiektach grupy. Zbieranie ofert
  • Zamawianie materiałów, kontakt z hurtowniami, sporządzanie zestawień z materiałami, monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu
  • Przygotowywanie porównań dotyczących potencjalnych wykonawców
  • Pomoc w koordynacji realizowanych projektów budowlanych
  • Sporządzanie umów z wykonawcami oraz bieżący kontakt z wykonawcami.
  • Przygotowywanie rzutów powierzchni w programie AutoCad dla potrzeb działu najmu, klientów wykonawców
  • Bieżąca aktualizacja planów powierzonych budynków
  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Pionu Administracji i Inwestycji
  • Wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio ze stanowiskiem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Wiedza o instalacjach sanitarnych- będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej znajomości AutoCad i MS Office- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584