INŻYNIER BUDOWY
  • Jerzmanowa
Jerzmanowa, Jerzmanowa, Dolnośląskie, Polska
PRO-INFRA SP. Z O.O.
20. 8. 2024

Firma Pro-Infra Sp. z o.o.. z siedzibą w Jerzmanowej poszukuje pracowników na stanowisko:
Zakres obowiązków:
- planowanie, przygotowanie i realizacja prac budowlanych wyznaczonych przez Kierownika Budowy
- koordynacja i nadzór nad etapami budowy
- kontrolowanie przestrzegania terminów
- sprawdzanie jakości wykonywanych prac
- przygotowanie logistyczne budowy
- nadzór nad pracownikami
- współpraca z projektantami i podwykonawcami
- współpraca z kierownictwem budowy
Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym (branża budowlana)
- mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
- znajomość technologii budowlanych
- umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
- dobre umiejętności organizatorskie przy zarządzaniu pracą zespołu
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i konsekwencja w działaniu
- zdolność do efektywnej realizacji zadań pod presją czasu, planowanie prac i ich harmonogramowanie
- umiejętność dokonywania analiz
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- bardzo dobre zaplecze sprzętowe
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę przy ciekawych realizacjach
- dużą samodzielność decyzyjną
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, CV na adres:
@ , tel. kontaktowy 76 838-21-83
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Jerzmanowa
  • Inżynier Jerzmanowa
  • Jerzmanowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584