Inżynier budowy
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.

zatrudni na stanowisku:

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Praca mobilna, cała Polska - w zależności od kontraktu

OPIS STANOWISKA:

  • praca na budowie w brygadzie wiertniczej
  • wsparcie pracy kierownika wiertni
  • analiza dokumentacji technicznej i geologicznej
  • współpraca z podwykonawcami
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego (mile widziany techniczny)
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • czynne prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z możliwością awansu
  • po opanowaniu specyfiki pracy możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych
  • praca w zgranym zespole w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet medyczny

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

82 870
15 696