Inżynier Budowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
AB INDUSTRY S.A.
25. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

Opis stanowiska
  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Motywacja i proaktywne nastawienie,
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Mozliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551