Inżynier Budowy
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, podlaskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
24. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier Budowy Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Obowiązki

  • Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;
  • Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
  • Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności z projektem;
  • Opracowywanie i planowanie harmonogramów prac prowadzonej budowy;
  • Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem robót;
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Analiza i rozliczanie kosztów budowy,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu;
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka lub teletechnika, telekomunikacja / budownictwo kolejowe, sterowanie ruchem;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży teletechnicznej;
  • Znajomość przepisów - prawo budowlane;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, analityczne myślenie;
  • Dobra znajomość programów AutoCad;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie przy realizacji robót związanych z modernizacją linii kolejowych;

Oferujemy

  • praca w młodym, dynamicznym zespole;
  • stabilne zatrudnienie;
  • kontrakt B2B; umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach.

  • Prześlij swoje CV na adres Aplikuj z dopiskiem Wyrażam zgodę
  • na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw
  • z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
  • z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
  • oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Suwałki
  • Inżynier Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551