Inżynier Budowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego Inżyniera Budowy, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynację prac budowlanych w Olsztynie przez pierwszy rok zatrudnienia. Po tym okresie, miejsce pracy może ulec zmianie zgodnie z potrzebami pracodawcy

Obowiązki

  • •Nadzór nad realizacją projektów budowlanych
  • •Koordynacja prac podwykonawców i dostawców
  • •Kontrola jakości wykonywanych prac oraz zgodności z dokumentacją projektową
  • •Prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • •Uczestnictwo w naradach budowlanych i raportowanie postępów prac
  • •Współpraca z projektantami, inwestorami oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego
  • •Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie

Wymagania

  • •Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo
  • •Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • •Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem
  • •Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • •Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • •Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • •Znajomość programów AutoCAD, MS Office
  • •Prawo jazdy kat. B
  • •Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach po upływie roku

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie
  • •Prywatną opiekę medyczną
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • •Udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • •Przyjazną atmosferę pracy
  • •Możliwość pracy w różnych lokalizacjach w zależności od potrzeb projektów

  • Praca Olsztyn
  • Inżynier Olsztyn
  • Inżynier oprogramowania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567