Inżynier Budowy
  • Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka - {{offer.position}

Lokalizacja
Drawsko Pomorskie
Pracodawca
Dodano
15.08.2024
Numer referencyjny
4811_2869

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonego zakresu prac na projekcie pod nadzorem Kierownika Budowy, zgodnie z założonym budżetem oraz przyjętym harmonogramem robót
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z firmami podwykonawczymi, Inspektorami Nadzoru, Inwestorem
  • Aktualizowanie harmonogramów powierzonych zakresów prac
  • Wysyłanie i zbieranie ofert od podwykonawców oraz dostawców
  • Odpowiedzialność za porządki na budowie
  • Odpowiedzialność za BHP na powierzonym zakresie prac
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo)
  • Znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej od 34 lat firmie na polskim rynku budowlanym
  • Dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego - kursy i szkolenia
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Współpraca B2B lub UoP (preferowane B2B)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV.

Poszukuję osoby na stanowisko Inżyniera Budowy dla firmy z branży budowlanej - pracodawca szuka osoby do stałej współpracy nie tylko przy obecnym projekcie.

Firma działa w zakresie budownictwa przemysłowego i kubaturowego. Istnieje na rynku od 34 lat. Pracuje w systemie zaprojektuj i wykonaj. Obecnie poszukuje nowych osób do współpracy z związku z rozwojem organizacji.

Stanowisko: Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie (woj.zachodniopomorskie)

  • Praca Drawsko Pomorskie
  • Inżynier Drawsko Pomorskie
  • Drawsko Pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544