Inżynier budowy
  • Rumia
Rumia, Rumia, Województwo pomorskie, Polska
HS DOM sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców (wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych)
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • Raportowanie postępów prac przełożonym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość rynku budowlanego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów
  • znajomość programów AutoCad znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu budownictwa kubaturowego i różnych obszarów działalności deweloperskiej od Dewelopera działającego na rynku od 28 lat

O nas

  • HS Dom Deweloper to rodzinna firma z tradycjami, która od ponad 28 lat buduje swą pozycję na rynku nieruchomości. W portfolio dewelopera znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe zrealizowane na terenie Rumi i Redy. Aktualnie spółka realizuje swój flagowy projekt - osiedle Novum Rumia, które docelowo składać się będzie z 22 budynków mieszkanych. Stawiamy na jakość !

  • Praca Rumia
  • Inżynier Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567