Inżynier budowy
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
P.R.B. ZAWISZA SP. Z O.O.
6. 6. 2024

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Zawisza” Sp. z o.o. poszukuje do pracy Inżyniera budowy z udokumentowanym doświadczeniem.
Zakres obowiązków
• wsparcie kierownika budowy / kierownika robót w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
• kontrola jakości i terminowości robót
• analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług
• bieżące monitorowanie dostaw w ujęciu ilościowym i jakościowym
• analiza porównawcza przyjętych ofert dostaw materiałów i usług
• nadzór i współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót, utrzymania reżimów i standardów jakościowych oraz rozliczeń
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
• zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległych pracowników
Nasze wymagania
• ukończenie wyższej uczelni technicznej w zakresie budownictwa, kierunek: konstrukcje budowlane, technologia i organizacja budownictwa, budownictwo ogólne lub podobne
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• umiejętność pracy zespołowej
• dobra organizacja pracy
• sumienność w wykonywaniu zadań
• duża motywacja i chęć do pracy
• obsługa programów, word, excel
Oferujemy
• umowę o pracę
• możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia
• konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Praca Radom
  • Inżynier Radom
  • Inżynier Radomin
  • Inżynier oprogramowania Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851