Inżynier budowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
HR Mind Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Nasz Klient - generalny wykonawca z 20 – letnim doświadczeniem i sukcesami w budownictwie przemysłowym i komercyjnym na terenie Polski i Europy powiększa zespół.
Zapraszamy do omówienia oferty pracy na stanowisko Inżyniera budowy :)
Kluczowe zadania:
• Wspieranie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji;
• Przygotowywanie harmonogramów budowlano - montażowych i budżetów budowy;
• Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów na budowie;
• Prowadzenie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej;
• Organizacja pracy własnych ekip budowlanych i podwykonawców;
• Nadzór nad materiałami na placu budowy;
• Codzienna kontrola zakresu robót oraz materiałów dostarczanych przez podwykonawców.
Kompetencje, których szukamy:
• Wykształcenia wyższego budowlanego;
• Chęci nauki, rozwoju, awansu w przyszłości;
• Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego (na podobnym stanowisku);
• Umiejętności samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialności, rzetelności i komunikatywności;
• Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
• Atrakcyjny system premiowy (premia roczna na poziomie do 20% rocznego wynagrodzenia);
• Dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego zarówno poprzez projekty jak i szkolenia;
• Benefity pozapłacowe jak opieka medyczna, karta sportowa.
• Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (praca pon - pt).

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183