Inżynier budowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i projektem
  • Koordynacja działań podwykonawców i dostawców
  • Kontrola jakości wykonywanych prac oraz materiałów budowlanych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną i budowlaną
  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min. 2 latana podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i norm technicznych
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD oraz innych narzędzi inżynierskich
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała organizacja pracy własnej

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w g. 7.00 - 17.00 ( 7.00 - 15.00 lub 9.00 - 17.00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia + premia roczna
  • Auto służbowe

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836