Inżynier budowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ADAMIETZ WARSZAWA sp. z o.o
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca koordynacja robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem.
  • Organizacja pracy poszczególnych zespołów w zakresie jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót.
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót i ich rozliczanie.
  • Analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo-jakościowych do zamówień materiałów i usług i bieżące monitorowanie dostaw.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

WYMAGANIA:
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów.
  • Umiejętność koordynowania zadań w procesie budowlanym.
  • Preferowane doświadczenie przy realizacjach obiektów kubaturowych budownictwa ogólnego, przemysłowego.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa.
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwość poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów.
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544