Inżynier budowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Generalny Wykonawca specjalizujący się w zakresie budownictwa użyteczności publicznej, sportowej, medycznej i przemysłowej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Inżyniera budowy

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Zadania:

-         Nadzór nad realizacją projektów budowlanych, w tym terminowością i jakością prac,

-         Współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami firmy,

-         Kontrola zgodności wykonanych prac z projektem i normami budowlanymi,

-         Przygotowanie przedmiarów i obmiarów wykonanych robót,

-         Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i budowlanych,

-         Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,

-         Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania:

-         Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa,

-         Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Inżyniera budowy,

-         Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm technicznych,

-         Znajomość programów MsOffice oraz AutoCad,

-         Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji,

-         Samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji,

-         Mile widziane doświadczenie w budownictwie sektora publicznego.

Oferujemy:

-         Wynagrodzenie w przedziale 7 000 – 12 000 zł brutto,

-         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00,

-         Premie roczne,

-         Grupowe ubezpieczenie,

-         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

 Nr wpisu do rejestru 13 471 jako BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667