Inżynier Budowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Murapol Venture Partner SA
12. 6. 2024

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • Sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • 6 miesięczne doświadczenie na danym stanowisku
  • Od aplikantów wymagamy ukończonego minimum trzeciego roku studiów inżynierskich/ magisterskich, umożliwiamy pracę podczas ostatniego roku studiów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja własnej pracy
  • Systematyczność, dokładność
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży;
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych;
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851