Inżynier budowy
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Polbau
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór prac na budowie zgodnie z zaleceniami Kierownika Budowy,
  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • składanie zamówień materiałowych oraz sprzętowych,
  • kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz podwykonawców,
  • sporządzanie przedmiarów/ obmiarów robót,
  • tworzenie dokumentacji podwykonawczej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • obsługa oprogramowania AutoCad/ZwCad/Ms Office 365,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • praca w godzinach 7-16

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie - szkolenie,
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pełne wyposażenie w narzędzia do pracy.

  • Praca Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183