Inżynier Budowy
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
Tarcopol Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

TARCOPOL Spółka z o.o. w Starachowicach

Zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy : Starachowice, praca w delegacji na terenie całego kraju

Zakres zadań:

  • bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi
  • raportowanie realizacji budowy , prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • nadzór nad poszczególnymi etapami robót zgodnie z dokumentacją
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (ew. w trakcie zdobywania wykształcenia)
  • znajomość podstaw programu AUTO CAD
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia i dofinansowanie dokształcania
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie NNW
  • samochód służbowy
  • zakwaterowanie, wyżywienie w czasie pracy w delegacji
  • dodatek za pracę w terenie
  • wynagrodzenie 7.000 – 8.000

  • Praca Starachowice
  • Inżynier Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190