Inżynier budowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
KALTER Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót,
  • zamawianie materiałów i sprzętu budowalnego,
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • raportowanie z przebiegu inwestycji.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana umiejętność czytania kosztorysów;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, decyzyjność, orientacja na ciągły rozwój;
  • dobra organizacja czasu pracy;

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
  • prywatna opieka medyczna;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych;
  • mentoring naszego nadzoru budowlanego;
  • imprezy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres - pod przyciskiem "Aplikuj".

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055