Inżynier Budowy – Koordynacja i Kontrola Produkcji Prefabrykatów
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
BUSZREM S.A.
28. 9. 2024

Buszrem S.A. – profesjonalna firma w branży budowlanej: godny zaufania deweloper, doświadczony producent kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury ogrodowej, twórca SBB (Systemu Budownictwa Buszrem) – nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie prefabrykacji budowlanej.

Zadania dla kandydata:

  • Koordynacja produkcji według wymogów technicznych,
  • Kontrola jakości elementów prefabrykowanych i prac montażowych,
  • Prowadzenie inspekcji i rozliczeń budowlanych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie budowlane,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w produkcji i montażu konstrukcji prefabrykowanych,
  • Zdolności przywódcze i analityczne,
  • Organizacja, dokładność, odpowiedzialność i terminowość.

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,
  • Samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Przyjazną atmosferę i zespół,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, świadczenia socjalne.

  • Praca Włocławek
  • Inżynier Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Inżynier oprogramowania Włocławek
  • Specjalista ds. kadr i płac Włocławek
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Włocławek
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Włocławek
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Włocławek
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Włocławek
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392