Inżynier Budowy – branża drogowa
  • Ełk
Ełk, Ełk, warmińsko-mazurskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Ełk
Pracodawca
Dodano
30.08.2024
Numer referencyjny
8972_7212

Miejsce pracy: budowy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, obecnie EŁK lub OLECKO

Zadania:

  • Przygotowywanie przedmiarów robót,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • Dystrybucja dokumentacji,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Weryfikacja zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stała współpraca na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie (2 razy w roku) oraz dodatek mieszkaniowy - szczegóły do omówienia podczas rozmowy,
  • Prywatną opieka medyczna w Medicover (w tym stomatologiczną),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość zbierania stażu do uprawnień,
  • Platformę z benefitami, które można wykorzystać na Multisport, wakacje, vouchery do sklepów itp.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin,
  • Możliwość rozwoju poprzez m.in. udział w poszerzających kompetencje szkoleniach,
  • Życzliwą, przyjazną atmosferę pracy,
  • Codziennie bezpłatny posiłek - obiad,
  • Sprawny proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(malpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier drogowy, Oddzwonię!

Nr wpisu 13 471