Inżynier budownictwa - stolarka aluminiowa i PCV
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budowlane"JUR-AND" Spółka Jawna J.Kościk, A.Wrona
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca z dokumentacją budowlaną,

- sporządzanie ofert handlowych,

- wykonywanie pomiarów na budowie i kontrola montażu,

- przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

- kontakt z dostawcami.

WYMAGANIA:

- wykształcenie techniczne - preferowane budownictwo,

- umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej,

- znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Microsoft Office,

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe – będzie dodatkowym atutem:

- znajomość programu Norma Pro/Expert,

OFERUJEMY:

- umowa o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szansa rozwoju zawodowego,

- szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- praca w zespole profesjonalistów,

  • Praca Lublin
  • Technik budownictwa Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179