Inżynier Budownictwa / Projektant
  • Walce
Walce, Walce, Opolskie, Polska
STAHLBAU STIEBLICH BUDOWA HAL BIURO PROJEKTOWE Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Firma Stahlbau Stieblich Budowa Hal - Biuro Projektowe Sp. z o.o. założona w 1990 roku w Meklemburgii-Pomorzu Przednim w Niemczech, to odnoszący sukcesy generalny wykonawca wszelkiego rodzaju budynków ze stali i szkła, gwarantujący bezpieczeństwo konstrukcji, wydajność oraz zadowolenie Klienta. Jako firma działająca na rynku międzynarodowym z ponad 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie montażu konstrukcji stalowych, kładziemy nacisk na duże zaangażowanie, ostre wymogi jakościowe oraz działanie z perspektywą stale zmieniającej się przyszłości.

Zakres obowiązków:

  • Konstrukcja budynku, obliczenia statyczne dla stalowych hal budowlanych
  • Przygotowanie obliczeń statycznych dla fundamentów, płyt betonowych i ścian p.poż.
  • Przygotowanie planów szalunków i planów zbrojenia

Wymagania:

  • Ukończone studia w zakresie budownictwa (inżynierskie lub magisterskie)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD, BOCAD, znajomość programów: Frilo oraz Scia mile widziana
  • Wysoki poziom zaangażowania osobistego, gotowość do współpracy, umiejętności negocjacyjne, asertywność
  • Komunikatywność, i łatwość pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednym z najbardziej uznawanych przedsiębiorstw budowlanych
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Szkolenie wprowadzającego w zakres obowiązków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem polskiego oddziału.

Stahlbau Stieblich Budowa Hal - Biuro Projektowe Sp.zo.o.

ul. Opolska 23 A

47-344 Walce

Tel.: +48/77 407 60 50

Kom.: +48/666 381 923

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk '' Aplikuj teraz ''

  • Praca Walce
  • Inżynier Walce
  • Walce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045